Wizyty

czwartek, 8 marca 2012

Nadchodzi wiosna, chociaż to człowieka cieszy :) a my zastanawiamy się co wykombinować w sprawie niezbyt pachnącej aczkolwiek niezbędnej, chodzi o ...WC na "Krzemieniu"
Chcemy kupić szambo ekologiczne 3000l, ale nie wiem czy będzie się sprawdzało. Może ktoś ma takie ustrojstwo i może coś powiedzieć na jego ( tj. szamba)   temat? :) :)

2 komentarze:

 1. Hej
  miałam szambo tego typu,zamkniety zbiornik ok.2500l plus dreny 3 x 12 m.Używane było w sumie przez ok.14 lat .Pierwsze problemy po 12 latach,po prostu zapychały się dreny i trzeba było je czyścić pod ciśnieniem.Co trochę kosztowało.Sam zbiornik był opróżniany 2 - 3 razy w roku,potem częsciej.Oczywiście sypalismy specjalne drobnoustroje.Na szczęście od paru lat mam kanalizację i wszelkie moje udreki się skończyły. Pozdrawiam Dana

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo Ci dziękuję Dana za informację! :):)
  U nas właśnie na razie nie mamy co liczyć na kanalizę, ale 12 lat bez usterek to bardzo dobry wynik, wniosek z tego,że te szamba są OK :)
  Nasze już jest w ziemi, teraz jeszcze rury drenażowe trzeba zainstalować. Zastanawiamy się co będzie dobre na drenaż pod te rury,żeby się z czasem właśnie nie zapychały. Pewnie jakieś większe kamyki, drobne cegły ?

  OdpowiedzUsuń